מי אנחנו:

ת'מוזה הוקם בשיתוף פעולה בין ארגון 'נשימה' ל'בית מדרש אלול', במטרה לחבר אמנים בתחילת דרכם למקורות השראה חדשים וישנים מהתרבות היהודית ישראלית, ולייצר עבורם קהילת אמנים מתפתחת המורכבת מדתיים, חילונים, מסורתים ועוד.

ת'מוזה הינו מחנה קיץ המיועד לבני נוער בכיתות ט'-י"ב העוסקים במוזיקה, אומנות, תאטרון וספוקן וורד מכל המגזרים. המחנה מפגיש את האמנים הצעירים עם מקורות השראה ישנים- חדשים תוך כדי לימוד בית מדרשי פתוח ופלורליסטי המכוון ליצירה מקורית חדשה וייחודית שלהם.
החניכים נפגשים עם מקורות יהודיים בצורה חופשית המאפשרת להם להביע את חוויתם האותנטית למולם. החניכים יוצרים מדרש אישי חדש ומקורי בעקבות ההשראה מהלימוד בתהליך של שבועיים בעבודה קבוצתית ואישית בהדרכת מיטב המורים הן בתחומי האומנות והן בתחומי הלימוד היהודי. 
בסיום המחנה כעבור שבועיים מציגים המשתתפים את עבודותיהם בערב סיום חגיגי אליו מוזמנים המשפחה, החברים וקהילת בוגרי ת'מוזה. בערב הסיום מוצגות יצירותיהם המגוונות של המשתתפים בדמות מילים ולחן, סצנות תיאטרון, קטעי ספוקן וורד, ציורים, פסלים וקטעי וידאוארט.


אז מי הם התמוזאים? 
בני נוער בכיתות ט'-י"ב העוסקים במוזיקה, אומנות ואומנויות במה. דתיים, חילונים, מסורתיים ונוספים על רצף הזהות היהודית-ישראלית, שמעוניינים במפגש עם דומים ושונים מהם במרחב של אומנות, יצירה לימוד וביטוי.

הצוות החינוכי:
הצוות החינוכי מורכב ממדריכים איכותיים, מקצועיים ומגוונים באורחות חייהם.
מסלול מוזיקה: האמן והיוצר דוד לביא והזמר, יוצר ומנחה אלול משה ולדמן
מסלול אומנויות במה: השחקנית והבובנאית נירית נוימן גרינברג והזמרת, אמנית הספוקן וורד ומנחת אלול עמית צפריר. 
מסלול אומנות פלסטית: היוצר ירון שטיינברג ומנחה אלול שלומי פרלמוטר.
כל מסלול פועל בלו"ז עצמאי משלו עם חלקים המשותפים לכל המחנה כגון פעילויות ייחודיות, סוף שבוע 
החניכים במחנה מתנסים בהובלת מעגלי פעילות ושיח בליווי המדריכים בנושאים חברתיים ואמנותיים, הן במהלך ימות השבוע והן במהלך סוף השבוע המשותף.

בנוסף ישנו צוות ניהול ומטה הנותן מעטפת למחנה הקיץ בתחומים נוספים: 
ניהול מחנה- איתיאל בן חיים, רכז לוגיסטיקה- רן שבתאי יוסף, שיווק- כנרת כהן, משרד ומינהלות- צהלי טוביאל-שכטר.

מתי ואיפה?
מחנה ת'מוזה מתקיים בין התאריכים: א'-י"ב תמוז 25/6-6/7/2017, במשך שבועיים בקיץ בבית מדרש אלול שבשכונת קטמון, ירושלים.
בכל יום הלו"ז יתחיל ב 10:00 בדיוק ויסתיים ב 18:30, המחנה יכלול סוף שבוע ארוך החל מחמישי עד ראשון בבית הארחה באיזור ירושלים.


שאיפתנו היא לחבר את דור האומנים של המחר למקורות התרבות הקדומים והמודרניים(היהודיים והישראליים), תוך שיח מונחה בינם לבין עצמם באופן המאפשר לשאול שאלות, לגעת ברבדים חדשים ולהכיר את החברה הישראלית טוב יותר. .

פרטים נוספים בטלפון 02-5619436
או בדוא"ל tamuza@elul.org.il

הפעילות בת'מוזה מתנהלת תוך כיבוד אורחות חייו של כל משתתף באשר הוא - דתי וחילוני כאחד.
תפילות למעוניינים במניין מידי יום | פעילות חלופית למי שאינו מתפלל | השבת במחנה כוללת פעילויות המתאימות לקבוצות הזהות השונות. הפעילות המשותפת אינה כרוכה בחילול שבת | צוות מיומן ומקצועי יוביל את המחנה.

   

[טופס_תמוזה]

 


טופס הגשת מועמדות לת׳מוזה

הטופס מנוסח בלשון זכר אך פונה לשני המינים.
לשאלות וסיוע טכני ניתן לפנות לבית מדרש אלול במייל elul@elul.org.il או בטלפון: 02-5619436
חובה למלא את כל המסומן ב-*

פרטי החניך

   

פרטי איש הקשר

בחר מסלול ת׳מוזאי

  אומנות

  מוזיקה

  אומנות במה

אנחנו רוצים להכיר אותך

אנו רוצים להכיר אותך ואת הכישרון שלך, נשמח לשמוע ממך על האומנות שלך, מה אתה אוהב לעשות?/ למה בחרת את המסלול שבחרת?/ מה החלום שלך?/ מה את.ה רוצה להיות כשתהיה גדול?

סיכום